Senatory Poll
Pier Goodmann
PARTY SECRETERY
Vote Now

2023 m. sausio 15 d. Vilniuje vyko pirmasis šiais metais išplėstinis Teisingumo Aušros Valdybos posėdis. Jį sukvietė ir jam vadovavo TA pirmininkas Darius Norkus. Pagrindinis svarstomas posėdyje klausimas – Teisingumo Aušros tolimesnė veikla ir judėjimo narių vidinė disciplina.

Buvo konstatuota, kad iki šiolei judėjimas veikia gana padrikai ir chaotiškai, įvairiuose susitikimuose bei socialiniuose tinkluose Teisingumo Aušrai neretai bando atstovauti ir jos vardu reikštis neįgalioti tam asmenys ar net ne TA nariai. Geresni, šiltesni ir dalykiškesni turėtų būti ir tarpusavio Teisingumo Aušros narių santykiai.

Posėdyje nutarta parengti Teisingumo Aušros judėjimo naują statuto projektą bei atidaryti oficialią TA paskyrą (tai jau padaryta) socialiniuose tinkluose. Tolimesnėje veikloje besikuriantys TA skyriai bei internetinės grupės turi būti registruojamos Teisingumo Aušros Valdyboje.

Judėjimo Valdybos posėdyje taip pat aptarti TA būstinės įsteigimo, nario mokesčių surinkimo, naujų narių pritraukimo ir kiti aktualūs tolimesnei veiklai klausimai.

TA informacija