Senatory Poll
Pier Goodmann
PARTY SECRETERY
Vote Now

Silvio BERLUSCONI apie karą ir ZELENSKY -: „Pakaktu sustabdyti atakas prieš dvi autonomines Donbaso respublikas, ir tai, kas vyksta, niekada nebūtų įvykę, todėl šio pono veiksmus vertinu labai neigiamai“

Latvijoje už tokius žodžius žmonės sėda į kalėjimą. Aš neperdedu. Kaltinamajame akte turiu keletą epizodų, kuriuose sakau kažką panašaus, bet neutralesne forma nei Berlusconi. Tai vadinama „Rusijos Federacijos padaryto nusikaltimo taikai pateisinimas“, Latvijos Respublikos Baudžiamojo kodekso 74 straipsnio 1 dalis. Beje, iki penkerių metų kalėjimo.

Jie netgi kaltina mane, kad pavadinau Zelenskį „šou verslo atstovu“. Ne „klounu“, ne „jokdariu“, o kaip tik, teisingai. Ar žinote, kaip tai interpretuojama? „Lindermanas šaiposi iš ukrainiečių tautos“. 78 straipsnis „Nacionalinės neapykantos kurstymas“. Taip pat iki penkerių metų kalėjimo.

Gali nepatikėti, bet ateik į teismą (data dar nepaskirta, pranešiu) ir visas šias nesąmones išgirsi savo ausimis.

Pradėjau domėtis: ar yra dar kokių nors ES šalių, kur žmonės yra teisiami už „neteisingą“ požiūrį į Rusijos ir Ukrainos konfliktą?

Rašo, kad kažkas panašaus vyksta Vokietijoje ir Estijoje, bet konkretumo neradau. O kitose ES šalyse, Didžiojoje Britanijoje, JAV – taip pat. Atrodo, kad tai latvių know-how.

Vladimiras Lindermanas (Владимир Линдерман)