Senatory Poll
Pier Goodmann
PARTY SECRETERY
Vote Now

Prof. E. Vaitkus kviečia visus padorius žmones pasisakančius už taiką birželio 8 d. dalyvauti kartu su juo eisenoje “UŽ TAIKĄ”.

Visus kviečiame turėti su savimi baltas vėliavas ir kitą taikią ir padorią atributiką.

Eitinių Gedimino pr. Vilniuje galutiniu tikslu bus įteikta balta vėliava LR Prezidentui, su Tautos prašymu iškelti ją ant Prezidentūros kartu su trispalve.

Eitynių pradžia birželio 8 d. 14 val. nuo Seimo rūmų Prezidentūros link.

Eisenos organizatorius:

NPJ steigėjų organizacinis komitetas ir prof. Eduardas Vaitkus.

TA informacija

P.S. Deja, kaip paaiškėjo, Vilniaus savivaldybė neišdavė leidimo eisenai už taiką.

***

Pagaliau geros naujienos

Mums nereikės dalyvauti eisenoje “už taiką” ir įteikinėti baltos vėliavos prezidentui.Mums nereikės bijot būti apspjaudytais išjuoktais ir patirti psichinį smurtą iš LGBT bendruomenės ar/ir landzberginių karo propoguotojų pusės, o gal net iš “savųjų” pusės.

Mums nereikės pirkti bilietėlio autobusui siūti vėliavų, rengtis baltai ir galėsime gulėt ant sofos ir nič nieko nedaryt, arba netgi važiuot šeštadienį šašlykų prie ežerų.

Čia gi cirkas kai žmonės nori žygiuoti eisenoj už taiką ir dalyvauti, kaip atsvarai LGBT eitynėm su 20000 žmonių finansuojamų G. Sorošo, organizuojant savo eiseną iš savo lėšų “už taiką” kuriame planavo būt tik padorūs ir patriotiškai nusiteikę žmonės.

Čia gi vaikų darželis kuomet žmonės eisenoje už taiką nori išreikšt poziciją prieš LGBT propogandą.

Jūs laimėjote tie, kas ieškojote bet kokių priežasčių nedalyvaut eisenoje už taiką, sakydami kad ant prezidentūros nėra vietos baltai vėliavai, kad nebus prezidento rūmuose, o prezidentūra nedirba, kad baltos vėliavos neva pasidavimo ženklas ir vengdami dalyvauti dėl kitų “svarbių priežasčių”.

O dabar, brangūs skeptikai, galėsite nevaržomai dalyvauti LGBT parade, nes mūsų eisena už taiką neįvyks ir nereikės gėdytis mūsų raginimų “elgtis padoriai” nepropoguoti nešvankybių viešai.

Janutienė galės kelt versijas, kad mes dirbam LGBT, kaip ir koncervatoriams, nes pavogėm kažkieno balsus.

Nesiūlome, bet kas ketina eiti į LGBT paradą, galite eiti, bet žinokit, kad prof. Eduardo Vaitkaus ten nebus.

Ir kaip visada didžiulė pagarba tiems kas palaikė suprato ir įžvelgė svarbą šios prof. Vaitkaus ir NPJ organizuojamos viešosios akcijos eisenos “už taiką” kuriai savivaldybė neišdavė leidimo dėl juokingų priežasčių.

Nauja politinė jėga – NPJ