Senatory Poll
Pier Goodmann
PARTY SECRETERY
Vote Now

Vilniaus regiono apylinkės teismas pradėjo nagrinėti Generalinės prokuratūros prašymą likviduoti Visuomeninę organizaciją Tarptautinį geros kaimynystės Forumą“ kaip, atseit, „neteisėtai įsteigtą . Oficiozinė žiniasklaida nuolat pristato ją kaip „už šnipinėjimą nuteisto Algirdo Paleckio asociaciją“.

Deja, pirmas bandymas susidoroti su nepaklusniais kitamaniais valdžiai nenusisekė. Teismo posėdžio pradžioje paskelbta, kad teisėjui pareikštas nušalinimas, dėl kurio3-jų dienų bėgyje spręs teismo pirmininkė.

Be to po teismo posėdžio „Tarptautinio geros kaimynystės forumo“ vadovė Erika Švenčionienė pasidalino planais dėl tolimesnės organizacijos plėtros. „Mes numatome savo asociacijos plėtrą į kaimynines šalis ir jau kai kur esam numatę savo atstovybių steigimą – tiek Latvijoje, tiek Lenkijoje. Ir žinoma, pasirinkome labai platų spektrą – tai ir leidyba, tai yra ir pastatų įsigijimas. Kas finansuos – ateities klausimas. Mes turime pasekėjų įvairiose šalyse ir tai yra smagu, nes visose šalyse žmonės turi taikų siekį taikai, bendradarbiavimui ekonominiam, kultūriniam“, – žurnalistams teigė E. Švenčionienė.

TA informacija

***

Pirmas bandymas uždaryti Gerąją kaimynystę NEPAVYKO

2022 10 17

***

Ką darysim toliau?

Lietuva tapo karo lauku be taisyklių ir nežiūrint to, kad prieš mus vyriausybė,seimo dauguma ir visa žiniasklaida ,mes nepralaimim. Tai reiškia,kad kasdien vis su didesne galia atremiam smūgius ir jau pereinam į puolimą. Pilna žiniasklaida mūsų veidų, ačiū ! Jūsų dėka mus žino kiekviename kampelyje. Valstybės ateitis jūsų ir mūsų rankose, nebedarykime klaidų.

Visi protaujantys supranta, kad Lietuva šiai dienai maža,bet tautinė valstybė,tautinė tai reiškia ji turi visas galimybes būt vieninga. Tame mūsų stiprybė. Mažos valstybės turi ir pliusų ir minusų. Pliusas tame,kad mažai tautinei valstybei yra lengviau susivienyt sprendimų priėmime, Minusas tas,kad esam per maži politinės valios diktavimui,todėl turime itin apgalvotai, diplomatiškai priimti sprendimus, poziciją tam, kad išgyventume krizines pasaulinės ekonomikos situacijas.

Neutralitetas tai itin stiprių tautų privilegija. Deja mes nesugebėjome to pasiekti. Šiai dienai esame parsidavę europos sąjungai,nato ir jankiams. Kokios naudos iš to turime? Kas turi naudos? Kaip gyvena parduota tauta? Ar parsidavėme už gerą kainą,ar mus pardavė neatsiklausę?

Neteisėtas seimas sudarė neteisėtą daugumą, neteisėta dauguma suformavo neteisėtą vyriausybę. Neteisėta vyriausybė atliko neteisėtus veiksmus kurie sukėlė politinę ir ekonominę krizę,kas mažai tautinei valstybei yra sunkiai pakeliama.

Pirma turime atsimerkti ir pripažinti įvykusį pažeidimo faktą. Antra , turime imtis tolimesnių žingsnių užkertant kelią klestėti neteisėtam valstybiniam balaganui. Trečia, būtina pabaigti formuoto alternatyvią laikiną vyriausybę, sudaryti ir nusiūsti taikdarinės misijos delegacijas į kaimynines Rusijos,Baltarusijos šalis,su prašymu sėsti prie tarptautinio taikos derybų stalo ,karo veiksmų nutraukimui. Lietuva šioje situacijoje turi prisiimti taikos pasiuntinio vaidmenį.

Metas deryboms vis tiek ateis, todėl turime to siekti nedelsiant,kad išvengtume beprasmių aukų.

Tai yra artimiausi uždaviniai. Lietuva gali tapti taikos nešėja.

Erika Švenčionienė

***

KRATOS

2022-10-20

Spalio 20 d. 7:00 visuose Tarptautinio geros kaimynystės forumo steigėjų būstuose atliktos kratos. Tai vyksta pagal jų standartinį modelį: ateina anksti ryte, atima visas ryšio priemones ir jų laikmenas. Būna, jog randa “uždraustų” knygų ir jas paima. Visi pas ką vyko kratos, išvežami arba turi atvykti į apklausas. Teisėja Rasa Paulauskaitė liepė: “surasti ir paimti mobiliojo ryšio telefonus, SIM korteles, modemus , kompiuterinę techniką, užrašus, nusikalstamu būdu gautus daiktus bei vertybes (t.y. grynuosius pinigus, elektroninius pinigus, prabangos prekes), elektroninius duomenis, laikomus serveryje, kompiuteriuose, mobiliuosiuose įrenginiuose, visų tipų informacijos kaupimo laikmenas, nuotraukas ir (ar) dokumentus, galinčius turėti reikšmės nusikalstamai veikai tirti bei nustatyti nusikalstamos veikos mechanizmą ar prie nusikalstamos veikos prisidėjusius asmenis, taip pat kitus iki teisminiam tyrimui reikšmingus daiktus ar dokumentus”