Senatory Poll
Pier Goodmann
PARTY SECRETERY
Vote Now

Spalio 22 d. Vilniuje vyko Šeimų sąjūdžio organizuotas mitingas „Apginkime Lietuvos Respublikos Konstituciją“, kuriame dalyvavo apie 1000 žmonių. Palyginus su praeitais mitingais bei atsižvelgiant į bendrą dabartinę Lietuvos situaciją – žinoma mažoka. Arba Šeimų sąjūdis kaip opozicinė organizacija galutinai baigia išsikvėpti, arba lietuviai taip ir nesugeba pabusti iš letargo mėgo. Ką gi, gal išnykti bemiegant ir ne pats blogiausias variantas. Bent mažiau bus patirta priešmirtinių kančių…

Nepaisant ne itin skaitlingo renginio jo priežiūrai buvo sutelkta neproporcingai daug policijos pajėgumų. Mitinge skambėjo nuobodžios, tuščios ir monotoniškos kalbos, iš kažkokių archyvu buvo ištraukti „apdulkėję“ veikėjai, kurie vis kvietė prikelti mistinę „Sąjūdžio dvasią“, maldauti „Dievo malonės“, demaskuoti „KGB agentus“ ir kartojantis vis tą patį refreną – „Ne tokios Lietuvos norėjome“.

Teisingumo Aušros“ dalyvavimo mitinge jo organizatoriai nepageidavo ir dar prieš renginį socialiniuose tinkluose viešai atsiribojo nuo „paleckininkų“.

Kaip taikliai pastebėjo vienas žemiai pateikto video autorius: „Beveik visi kalbėtojai buvo prijaučiantys konservatoriams. Ir ex konservatorius Dagys, demagogas Gražulis, aludaris Vižinis, atsargos generolas, NATO draugas Tutkus ir Kasčiūno gerbėja, mokytoja Astrauskaitė“.

Vis dėlto, teisingumo dėlei reikia pažymėti, kad bent Ukrainos vėliavų mitinge nesimatė ir niekas nešaukė „Slava Ukrainė“. Mitinge taip pat priimta rezoliuciją, kurioje pareikalauta Vyriausybės atstatydinimo.

TA informacija

***

Trumpi įspūdžiai iš Lietuvos Šeimų sąjūdžio organizuoto mitingo 2022 metų spalio 22 dieną, Vilniuje. Kodėl tiek mažai žmonių atvyko?

***

Valstybės Saugumo Departamento profesionalumas. Nukanalizuota ŠS visa energetika