Senatory Poll
Pier Goodmann
PARTY SECRETERY
Vote Now

Mielos mūsų moterys!

Iš visos širdies sveikiname Jus su kovo 8-ąja – Tarptautine Moters diena! Linkime sveikatos, laimės, džiaugsmo, ištvermės! Kad Jūsų gyvenime vyktų geros permainos ir lydėtų atgimstančio pavasario nuotaika!

Kovo 8 -ios šventė turi gilią darbininkišką, kairiąją tradiciją. Nuolatos moters diena pradėta švęsti po to, kai 1910 m. kovo 8 d. Kopenhagoje tarptautinėje socialistinėje moterų konferencijoje žinoma moterų teisių gynėja Klara Cetkin pasiūlė kasmet vieną dieną skirti dėmesį moters kovai už laisvę ir lygias teises.

Laikui bėgant ši šventė įgavo bendrą visuotiną prasmę, sužibo naujomis spalvomis, tapo pavasario, meilės ir tradicinės šeimos simboliu. Dabartinės grėsmingos geopolitinės ir socialinės sąlygos dar daugiau išryškina egzistencinę moters bei šeimos esmę ir prasmę mūsų gyvenime.

Mūsų judėjimo nariai atmeta agresyvųjį, perdėtą feminizmą bei vaivorykštinę ideologiją, kuomet moterys ir vyrai „išsilaisvina“ nuo gamtos ir nuo lyties. Šios tendencijos pasekoje moterys neretai praranda savo prigimtinį trapumą, kuris ir teikia joms žavesio bei grakštumo. Su tokiomis „naujomis europietiškomis vertybėmis“ nenori sutikti daugelis šalių ir žmonių visame pasaulyje. Džiugu, kad mūsų bendros kovos priekyje būta nemažai moterų.

Su kovo 8-ąja prasideda pavasaris. Su pavasariu atbunda gamta ir žmogus, atgimsta viltis, tirpsta ledas, sugrįžta šiluma. Visa tai neįmanoma be Jūsų, brangios moterys! Jūs suteikiate džiaugsmą, užjaučiate ir paguodžiate sunkiomis gyvenimo akimirkomis.

Meilės ir šviesos bei daug gėlių Jūsų namuose!

Su švente!

Teisingumo Aušra