Senatory Poll
Pier Goodmann
PARTY SECRETERY
Vote Now

Europos Parlamento kairiųjų pažiūrų parlamentarai Claire Daly ir Mickas Wallace’as su darbo vizitu lankėsi Tbilisyje, Šie eroparlamentarai taip pat ne kartą lankėsi ir Lietuvoje, kur pasisakė aktyviai palaikydami opozicijos politiką ir politinį kalinį Algirdą Paleckį. Abu minėti Airijos atstovai, priešingai nei didžioji dauguma Briuselio gyvatino gyventijų, išsiskiria aštria kritika ES, JAV ir NATO politikai.

Gruzijos sostinėje Claire Daly ir Mickas Wallace’as surengė eilę susitikimų su kairiosiomis ir antifašistinėmis organizacijomis. Susitikime su platforma „Solidarumas taikai“ jie susitarė Gruzijoje surengti konferenciją, kurioje dalyvaus platus Gruzijos visuomenės ir Europos parlamentarų būrys. Pagrindinė konferencijos tema bus neofašizmo grėsmė ir taikos bei stabilumo regione problemos.

Europos parlamentarai dalyvavo jaunųjų Gruzijos politologų organizuotos antiimperialistinės konferencijos darbe. Konferencija buvo surengta su aštria kritika agresyviai JAV, ES ir NATO politikai.

Mickas Wallace’as ir Claire Daly per susitikimą su Gruzijos kolegomis iš Europos socialistų partijos garsiai pareiškė apie Briuselio spaudimą Gruzijos vyriausybei.Airiai paragino Gruziją nepasiduoti spaudimui ir tęsti taikos ir draugystės su Rusija politiką.

Taigi paaiškėjo, kad Europos Parlamente yra politikų, galinčių suteikti rimtą moralinę paramą Gruzijai kritiniu istorijos laikotarpiu, kai šioje neramioje Kaukazo šalyje vėl gali būti išprovokuotas „spalvotasis perversmas“, pasitelkiant galingą provakarietiška lobį. Deja, valdančioji partija „Gruzijos svajonė“ nėra pasiruošusi pasinaudoti šiuo ištekliu, matyt, dėl minėtų Europos parlamentarų, kurie Briuselyje jau seniai buvo paskelbti „Putino agentais“, kairiųjų pažiūrų.

Pati pirmoji Micko Wallace’o kalba Europos Parlamente grįžus į Briuselį palaikant Gruziją prieš ES spaudimą sukėlė stiprią Gruzijos visuomenės reakciją. Kalba buvo paskelbta labiausiai vertinamo provyriausybinio televizijos kanalo „Imedi“ šaltinyje ir surinko daugiau nei 600 000 peržiūrų, o tai yra labai didelis skaičius Gruzijai.

TA informacija