Senatory Poll
Pier Goodmann
PARTY SECRETERY
Vote Now
29
Jul

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas pasirašė Valstybės Dūmos 2023 metų liepos 14 dieną priimtą įstatymą dėl lyties keitimo draudimo. Draudimas taip pat taikomas atitinkamoms chirurginėms operacijoms ir hormonų terapijai. Be to taip pat uždraustas lyties pakeitimas ir oficialiuose dokumentuose o lytį pakeitę asmenys negalės tuoktis. Jau anksčiau pakeitusiems lytį draudžiama įvaikinti ir globoti vaikus. Išimtis yra tie atvejai, kai asmens ligą patvirtina gydytojas.

Kaip parodė sociologinė apklausa, didžioji dauguma rusų pritaria tokio įstatymo priėmimui (76 proc.). Pagrindiniai lyties keitimo draudimo šalininkų argumentai: lyties keitimas yra nenatūralus (42 proc.); tokios operacijos yra amoralios, beprasmiškos, kelia grėsmę visuomenei (30 proc.); taip pat jos nepriimtinos dėl religinių priežasčių (19 proc.) arba nepriimtinos tokiai valstybei kaip Rusija. (13 proc.).

Šiuo įstatymu siekiama apsaugoti ne tik tradicinę šeimą, bet ir normalią žmogaus gyvenseną ir normalų žmogaus įvaizdį. Vakaruose siautėja psichinė epidemija, susijusi su translytiškumo propaganda, kuriai ypač lengvai pasiduoda paaugliai. Tūkstančiai žmonių, dažnai veikiami liberalios žiniasklaidos, imasi chirurgiškai subjauroti savo kūną ir psichiką atitinkamomis operacijomis. Turima omenyje masinė kastracija veikiant LGBT propagandistams ir nesąžiningoms medicinos firmoms, kurios atlieka tokias intervencijas į žmogaus organizmą.

Sunaikinusi įprastą vyriškumo suvokimą, transseksualų epidemija smarkiai paveikė ir moterų teises. „Transai“ priimami į darbą pagal moterų kvotas, jie dalyvauja moterų sporte, naudojasi moterų tualetais. Moters samprata jos tradicine, biologine prasme iš tikrųjų tampa uždrausta, o bandančius protestuoti prieš tokią įvykių eigą oficiozinė mass-medija apkaltina „transfobija“.

Už viso to slypi tam tikra iškripėliška „filosofija“. Ji bando mus įtikinti, kad žmogaus kūnas ir psichika nėra sukurti gamtos ir net nėra natūralios evoliucijos produktas – žmogus, neva, gali būti sukonstruotas liberalaus elito ir biotechnologų nuožiūra. Dėl viso to atsiranda tik apgailėtini keistoki padarai, savotiški postmodernistiniai „frankenšteinai“, tačiau tai visiškai tenkina dabartinius globalinius liberal-fašistinius „eksperimentuotojus“.

Senovės graikai teigė, leisk žmogui daryti viską , ką jis nori ir jis taps gyvuliu. Todėl žmonija per savo egzistencijos amžius ir suformulavo tam tikrą kultūrinių – dorovinių draudimų sistemą kaip apsaugą nuo žmogiškumo praradimo. Šios sistemos erozija „laisvame vakarų pasaulyje“ – tai reali egzistencinė grėsmė visuomenei ir žmogui. Ir panašu, kad būtent Rusija bando šiandien apsaugoti tikra žmogiškąja esmę ir kultūrinė jos vystymosi bei plėtros erdvę.

TA informacija