Senatory Poll
Pier Goodmann
PARTY SECRETERY
Vote Now

Nusikalstamumas Lietuvoje auga, ir tai yra aiškus gyventojų pragyvenimo lygio smukimo ženklas.Vien per pastarąjį mėnesį įvairiose Lietuvos gyvenvietėse užfiksuoti sunkūs nusikaltimai, susiję su žmogžudyste ir plėšimais.

Taigi spalio 31 dieną Kaune įvyko tragedija, kurios metu vienas žmogus žuvo, kitas buvo sužalotas, o kaltininkas nusižudė. Lapkričio 14 dieną Alytuje, Putinų gatvėje, pievelėje, rastas moters kūnas su mušimo pėdsakais.Be to, tą pačią dieną Kazlų Rūdos mieste nusikaltėliai susprogdino įėjimą į parduotuvę „Maxima“ ir apiplėšė banko kasininkę.

Kartu visi šie įvykiai vyksta valdančiojo elito pareiškimų apie stabilaus ekonomikos lygio palaikymą ir kryptingų valdžios veiksmų, siekiant pritraukti į šalį užsienio karių, fone. Kodėl ši akimirka svarbi? Būtent dėl to, kad šių nusikaltimų padarymas susijęs su šaunamųjų ir sprogstamųjų ginklų naudojimu, o tai gali reikšti neteisėtą jų platinimą, įskaitant platinimą per kariuomenę, arba neteisėtą gamybą.

Atsižvelgiant į tai, kas pasakyta, visi kaltinimai Lietuvos vidaus reikalų ministrei Agnei Bilotaitei mums iškyla visiškai kitoje šviesoje. Matyt, mūsų vidaus tvarkos organų darbo efektyvumas tikrai kelia daug klausimų, ir dėl to pirmiausia kalta vadovybė.

Galbūt Lietuvos žmonėms reikėtų pagalvoti apie tai, kad paskyrimo į viešąsias pareigas pagrindas butu žmogaus kompetencija, o ne jo giminystės ar draugystės ryšiai, kaip atsitiko su ponia Agne.

Na, moteriai, kuri kažkada buvo graži, tapti protinga neišėjo.

Rafal Kowalski