Senatory Poll
Pier Goodmann
PARTY SECRETERY
Vote Now

Baltarusijos Nepriklausomybės dienos proga, kurią mūsų kaimynai švenčia liepos 3 d., JAV valstybės sekretorius T. Blinkenas (beje, JAV Nepriklausomybės diena minima liepos 4 d.) pasveikino baltarusius ir išreiškė paramą šios šalies piliečiams jų „kovoje už laisvę ir demokratiją“.

Atsakydama į tai, partija „Baltoji Rusija“ parašė savo „laiško Amerikos sultonui“ versiją. Atsakymas ilgas ir linksmas. Ten ir apie indėnų genocidą, ir apie negrų vergiją, ir apie tuos, iš kurių Adolfas Hitleris sėmėsi įkvėpimo, ir apie Amerikos bankininkus, kurie jį palaikė. Štai šio laiško pabaiga.

Šiuolaikinė JAV istorija kupina siaubingų nusikaltimų. Nesibaigiantys nežmoniški karai – Vietnamas, Irakas, Afganistanas, Jugoslavija, Sirija, Libija – agresiją patyrė dešimtys valstybių. Slaptieji kalėjimai, Gvantanamo tipo koncentracijos stovyklos, JAV specialiųjų tarnybų kontroliuojama pasaulinė narkotikų prekyba, masinė prekyba žmonių organais, planetos masto korupcija, slaptų biologinių laboratorijų steigimas ir veikimas – visa tai ne kartą buvo atskleista pasaulio bendruomenės, tačiau, besimėgaujantys nebaudžiamumu ir hegemonija, JAV teroristų elito lyderiai už tai neprisiima atsakomybės. O norėdami nuslėpti savo nusikaltimus, jie nesidrovi net savo prezidentų nužudymais. Amžina atmintis Džonui Kenedžiui.

Šiuo atžvilgiu raginame laisvę mylinčius Amerikos žmones sekti laisvų baltarusių pavyzdžiu ir priešintis fašistinei transnacionalinio kapitalo chuntai. Prisiminkite Vašingtono dvasią, nebūkite trąša pasaulio gyvūnų ūkio statybai. Raskite tikrą nepriklausomybę. Mes, laisviausi Europos žmonės, tikime Amerikos tautos stiprybe. Ir kai jūs įgysite suverenitetą, mes kursime abipusiai naudingą bendradarbiavimą, pagrįstą pagarba ir lygybe“,- taip baigiasi šis istorinis dokumentas.

TA informacija