Senatory Poll
Pier Goodmann
PARTY SECRETERY
Vote Now

Gerbiami Lietuvos piliečiai, visi mūsų šalies gyventojai ir svečiai!

Neramiais laikais ir, deja, nešventinėmis nuotaikomis tenka pasitikti gegužės 1-ąja – šią viso pasaulio, bet musuose beveik užmirštą, darbo žmonių šventinę dieną.

Kapitalistinė globalizacija ir karai, demokratijos bei socialinės sferos suvaržymai, kainų pasiutpolkė, žodžio ir informacijos laisvės apribojimai, sankcijos ir kontrsankcijos, ekonomikos ir visuomeninio gyvenimo militarizavimas, kitaminčių persekiojimai, žmogaus teisių pažeidimai, „vaivorykštiniųiškrypimų plėtra, moralinis – psichologinis mobingas, istorijos falsifikavimai, paminklų griovimai, kaimynų demonizavimas, įvarus informaciniai feikai, reali karo grėsmė visa tai tapo mūsų pasaulio, tame tarpe ir mūsų Lietuvos, kasdienybe.

Gegužės 1–oji yra žymima nuo 1889–ųjų. Tarptautine darbininkų solidarumo diena ji paskelbta po to, kai Čikagos policija numalšino darbininkų pasipriešinimą, kurio siekta sutrumpinti darbo dieną iki aštuonių valandų. Galutinis 8 val. darbo dienos įteisinimas – tai esminis darbo žmonių klasinės kovos laimėjimas.

Ir nors šiandien visoje Europoje vis dažniau kalbama apie 6 valandų darbo dieną arba 4 dienų darbo savaitę, bet bendrą kapitalistiniame pasaulyje įsivyravusią tendenciją – tai socialinės valstybės demontavimas ir buržuazinės taip vadinamos „demokratinės“ visuomenės degradavimas. Gegužės 1-oji – tai socialinio protesto diena.

Šiame kontekste ir Lietuvos politinio elito per 34 metus vykdomą provokacinė užsienio ir antiliaudinė vidaus politinė strategija sukelia didžiulę socialinę nelygybę ir atskirtį, neteisingumą, žmonių susvetimėjimą, neviltį ir nerimą, nedarbą ir skurdą, emigraciją ir diskriminaciją, savižudybes bei neonacistinių nuotaikių augimą.

Išeitis iš visos šio situacijos yra tik vieną – pakeisti užsienio politikos kursą bei grąžinti tautai ir pirmiausia darbo žmonėms tai, kas jiems priklauso – gamybos priemones. Tada nebeliks pagrindo kapitalo išnaudojimui ir su tuo susijusiems tarptautinėms ir nacionalinėms konfliktams bei karams. Tuo pačiu būtina užtikrinti sugrąžintos suverenios valstybės prioritetą gamybai, švietimui bei sveikatai, smulkiam bei vidutiniam verslui, o ne valdantiems Lietuvą užsienio bankams ir vietiniams oligarchams bei Vašingtono ir Briuselio diktatui.

Tik naujas Kairysis – Patriotinis Projektas gali tapti alternatyva atšliaužiančiam susinaikinimui. Ši idėja lai atgimsta senųjų proletariškų tradicijų pagrindu, tarp kurių yra ir Gegužės 1-oji,

Sveikiname visus su tarptautine darbo žmonių diena, su gegužės 1-ąja! Linkime visiems kovingos pavasariškos nuotaikos bei istorinio optimizmo!

TA informacija