Senatory Poll
Pier Goodmann
PARTY SECRETERY
Vote Now

Šiandien prasidėjo referendumai Donecko Liaudies Respublikoje, Lugansko LR, Chersono ir Zaporožės srityse dėl išėjimo iš JAV okupuotos Ukrainos ir prisijungimo prie savo istorinės Tėvynės Rusijos. Šių regionų gyventojai turės nuspręsti su kokia valstybe nori kurti savo ateitį. Aiškiai suvokdami JTO Tautų Chartijoje įtvirtintą apsisprendimo teisę, jie balsuos, ar nori prisijungti prie Rusijos, ar ne.

Vakaruose, JAV-NATO neokolonijinėje imperijoje girdisi nepertraukiamas, panašus į Baskervilio pelkės, kauksmas, neva, taip pažeidžiamas jų kolonijos Ukrainos teritorinis vientisumas – Vakarų metropolijas visada domino tik kolonijų teritorija, o čiabuviai JAV-JK-ES “demokratams” visada reikalas dešimtas. Iš čia ir kyla organinis Vakarų “liberalų” cinizmas, melas, veidmainystė, niekšybė ir kanibalizmas. Nėra jokių abejonių, kad Vakarų marionetės iš V.Zelenskio klounų teatro bandys įbauginti žmones ir sužlugdyti referendumą. Galbūt jie net bandys surengti dar vieną savižudišką “kontrpuolimą”. Tačiau ligotas protas niekada neleis Kijevo režimo smogikams suprasti, kad bet kokie jų teroro aktai ir karo nusikaltimai tik sustiprina žmonių pasiryžimą ir tikėjimą savo pasirinkimo teisingumu.

DLR, LLR, Chersono ir Zaporožės piliečiai, kaip kažkada tai padarė Krymo gyventojai, drąsiai balsuoja už savo ateitį, kurią jiems bandė atimti 2014 maidano iš JAV-NATO užsakovai ir technologai bei marionetinis Kijevo nacistinis režimas.

Pilietis

***

Stebėsime Donbaso referendumą

|Geros Kaimynystės Forumas

2022 09 22