Senatory Poll
Pier Goodmann
PARTY SECRETERY
Vote Now

Iš visos širdies sveikiname Jus su kovo 8-ąja, su Tarptautine Moters diena! Linkime laimės, džiaugsmo, ištvermės! Kad Jūsų gyvenime vyktų geros permainos ir lydėtų atgimstančio pavasario nuotaika!

Istoriškai kovo 8-ji – tai kovos už moterų išlaisvinimo iš patriarchalinių sąlygų simbolis, kovos už orumą, kuris dar neseniai moterims nebuvo pripažįstamas. Būtent todėl landsberginė, revanšistinė valdžia paskubėjo šią šventę išguiti iš oficialiųjų sąrašo. Tačiau žmonės toliau ją šventė, švenčia ir, esame tikri, ateityje vėl švęs oficialiu lygiu.

Kita vertus, mūsų judėjimo nariai atmeta agresyvųjį, perdėtą feminizmą, militarizmą bei taip vadinamas „naujas europietiškas vertybes“, kuomet moterys ir vyrai Vakaruose nori „išsivaduoti“ nuo savo prigimties bei nuo savo lyties, kviečiami kariauti. Šios tendencijos pasekoje gilėja dvasinė ir socialinė visuomenės degradacija, tad tokia civilizacija pati artina savo pabaigą.

Jei Lietuvoje įsigalės pagrindinės mūsų vertybės — taikos, istorinių bei nacionalinių tradicijų ir socialinio teisingumo idėjos, tai moterys bus tikrai gerbiamos ir turės realias sąlygas gyventi saugiai ir prasmingai, atskleisti visą savo moterišką trapumą bei žavesį.

Sveikatos Jums, laimės ir sėkmės derinant darbus šeimos bei visuomenės labui.

Linkime gražios šventės!

Teisingumo Aušra