Senatory Poll
Pier Goodmann
PARTY SECRETERY
Vote Now

Kandidatas į JAV prezidentus Robertas Kenedis – jaunesnysis: 2022 m. balandį Putinas ir Zelenskis pasiekė taikos susitarimą, o Baltieji rūmai pasiuntė Borisą Džonsoną sabotuoti šį susitarimą. Rusai po sutarties pasirašymo elgėsi sąžiningai. Jie išvedė kariuomenę iš Kijevo pakraščių. O mes elgėmės nesąžiningai. Turėjome pabandyti išspręsti karą diplomatiškai. Nuo to laiko žuvo 350 000 ukrainiečių. Ir mes pavertėme šią šalį proksi- karu tarp Rusijos ir JAV.

Kai mano dėdė buvo prezidentas, jo karinis aparatas norėjo, kad jis kariautų su Vietnamu, su Laosu, su Kuba, su tarybų Sąjunga per 1962 m. Berlyno krizę. Bet jis pasakė: „Turime pajusti save priešo kailyje, jei mes norime pasiekti taiką“.

Dabar mes dislokavome raketų sistemas Rumunijoje ir Lenkijoje prie pat Rusijos sienos. Kai Rusija Kuboje pastatė branduolines raketas, jos buvo toliau nei mes dabar nuo Maskvos. Ir tada mes buvome pasirengę įsiveržti, jei jie nebūtų jų išvedę. Mano dėdė buvo prezidentas, tada galėjome įsiveržti į Kubą. Mano dėdė žinojo, kodėl rusai įvežė tas raketas į Kubą. Jie tai padarė, nes mes patys tai padarėme. Ir Chruščiovas padarė tą patį, nes mes bazavome raketų sistemas Italijoje ir Turkijoje. O mano dėdė bei mano tėvas, susitiko su ambasadoriumi ir sudarė slaptą sandorį: jei jus pašalinsite savo raketas iš Kubos, mes pašalinsime savo raketas iš Turkijos.

Iš Ukrainos rusai buvo užpulti tris kartus. Paskutinį kartą taip nutiko, kad vokiečiai nužudė kas septintą rusą. Jie sunaikino trečdalį Rusijos iki griuvėsių. Jie sudegino laukus. Mano dėdė tai pasakė kalboje 1963 m. Jis sakė, įsivaizduokite jog vokiečiai sunaikino dalį JAV – rytinę pakrantę iki Čikagos. Įsivaizduokite, jei visi kviečių laukai, visi miškai būtų sudeginti, visi miestai pavirstų griuvėsiais, tai ir buvo padaryta Rusijoje.

Jie turi pagrįstą susirūpinimą dėl mūsų NATO atėjimo į Ukrainą. Niekada neleisime jiems statyti raketų sistemų Kanadoje ar Meksikoje. Mes įsiveržtume, jei jie tai padarytų. Ir mes turime sugebėti atsidurti jų vietoje.

Šaltinis: https://vk.com/video-200432135_456246030