Senatory Poll
Pier Goodmann
PARTY SECRETERY
Vote Now

Stiprėjat Rusijos-Kinijos tandemui su jų tradicinių vertybių dominavimu bei patirdamas savo geopolitinės įtakos silpnėjimą liberal – vaivorykštinis globalistinis Vakarų elitas bando tai kompensuoti naujomis atakomis vidaus fronte. Degraduojanti dekadentiško kapitalizmo sistema grėbęsi grynai administracinių – totalitarinių metodu savo išsigelbėjimui.

Didžiosios Britanijos bankai pradėjo aktyviai blokuoti LGBT priešininkus ir „Brexit“ šalininkus, rašo „The Telegraph“ ir „The Times“. Taip Jorkšyro statybos draugija (YBS) užblokavo Anglikonų bažnyčios vadovo Richardo Fothergillo, kuris buvo YBS klientas 17 metų, bet pasisakė prieš transseksualumo plitimą tarp vaikų, sąskaitas. Pranešama, kad jo sąskaita buvo uždaryta praėjus kelioms dienoms po to, kai šventikas pasiskundė, kad jam nepatinka banko leidiniai, skirti „Pride mėnesio“ garbei.

Anot Richardo Fothergillo, jo parašytas kreipimasis buvo mandagus „transseksualų ideologijos paneigimas“, kurį, jo nuomone, firma aktyviai propaguoja. Visų pirma jis priešinosi „transseksualumo elemento propagavimui“ tarp vaikų. „Blokavimas nebuvo pagrįstas – jie tiesiog pasakė, kad „jūsų komentarai čia nebus toleruojami“. Manau, kad tai yra gana grėsminga ir mes esame labai pavojingoje situacijoje, kai bankai gali pasirinkti, su kuo turėti reikalų, vadovaudamiesi šališkumu“, – sakė kunigas.

Tuo tarpu YBS atstovas pasakė, kad bendrovė „niekada“ neuždaro sąskaitų, remdamasi klientų nuomone ar įsitikinimais. Tačiau tame pačiame atsakyme jis teigė, kad klientai, kurie elgiasi „šiurkščiai, įžeidžiamai ir žiauriai“ ir „bet kokiu būdu diskriminuoja“, gali būti blokuojami.

Panaši situacija atsitiko su vietiniu „Barclays“ banku. Dar 2020 metų liepą bankas užblokavo „Pagrindinių problemų fondo“ ir Tarptautinės terapinių ir konsultavimo pasirinkimų federacijos sąskaitas. Organizacijai vadovauja airių krikščionys, tikintys įvairiomis „konversijos terapijos“ formomis, kurios metu žmonės pakeičia savo „vaivorikštines“ seksualines nuostatas į „normalias“. Svarbu pažymėti, kad sprendimas dalyvauti tokiose programose priimamas savanoriškai, tačiau tokia praktika Didžiojoje Britanijoje vis dar laikoma uždrausta. „Barclays“ teigimu, sąskaitos buvo užblokuotos po LGBT aktyvistų „skundu“„Twitteryje“.

Tęsiant šią temą reikia pridurti, kad ir Belgijos parlamentas priėmė įstatymą, jog vadinamoji konversijos terapija yra baudžiamojo persekiojimo objektas. Tokia terapija reiškia metodus, kurie gali įtikinti žmogų, kad jo potraukis iškrypimui yra problema. Tačiau šią problemą galima ir reikia spręsti. Bet dabar už tokią pagalbą žmonėms gresia 2 metai nelaisvės arba 2500 eurų bauda.

Birželio pabaigoje buvęs „Brexit“ europarlamentaras Henrikas Overgaardas Nielsenas taip pat buvo informuotas, kad jo „MetroBank“ sąskaita bus uždaryta. Šio sprendimo detalės nepateiktos: konstatuota, kad politoikas pažeidė tam tikras „naudojimosi sąlygų“ nuostatas. Žiniasklaida įtaria, kad tikroji blokavimo priežastis galėjo būti Nielseno politinės pažiūros. „MetroBank“ teigė, kad išlieka „politiškai neutralus“.

Anksčiau buvęs UKIP lyderis Nigelas Farage’as, taip pat agitavęs už „Brexit“, sakė, kad gali būti priverstas palikti JK, nes jo bankas uždarė jo sąskaitas. Anot jo, tam tikro banko vadovybė priėmė „komercinį sprendimą“ uždaryti jam galimybę gauti finansavimą, o kiti žinomi bankai atsisakė jam pervesti lėšas. Jis taip pat įtaria, kad uždarymas iš tikrųjų gali būti susijęs su jo pozicija dėl „Brexit“.

Na ir pabaigai, vyšnia ant torto. Prancūzijos Nacionalinė Asamblėja (žemieji parlamento rūmai) per pirmąjį svarstymą priėmė įstatymų pataisas, leidžiančias nuotoliniu būdu įjungti įtariamųjų išmaniųjų telefonų mikrofonus ir kameras, kad būtų galima įrašyti jų pokalbius ir vykdyti sekimą.

Štai tokie dalykai vyksta „laisvajame“ Vakarų pasaulyje. Vardan „laisvės ir demokratijos“ nusispjauti į laisvę ir demokratiją. Kaip sakoma, vieniems riestainis, o kitiems – riestainio skylė; tai ir yra demokratijos esmė.

TA informacija